Meewerkende bedrijven

Hieronder treft u een aantal meewerkende bedrijven/verenigingen die onze stichting ondersteunen en/of sponsoren.

 

Camping Liesbos heeft voor ons een prachtige dag georganiseerd en wij hebben een geweldig bedrag mogen ontvangen.

 

Club FIX www.clubfix.nl
Nex2us www.nex2us.nl
Mosquito www.msqt.eu
Sunweb vakanties www.sunweb.nl  
Albert Heijn www.facebook.com
ABN AMRO Bij het openen van de rekening hebben ze een bijdrage gedaan.
Etos www.etos.nl  
Grand café The Butler www.thebutler.nl
Grol Lederwaren & Reisbagage www.grollederwaren.nl
Smartphone hoesjes www.smartphonehoesjes.nl
Arto Laros Entertainment www.artolaros.nl
Beauty Instituut Su Chên’s www.suchens.nl
The SCENE Of Dance www.dancefactory.nl The SCENE of Dance; de dansschool van Breda!
v.v. Internos www.vvinternos.nl
Schoonheidsalon Lissage www.salonlissage.nl
Drukkerij Hendrickx www.drukkerijhendrickx.nl
Spiritual Garden www.spiritualgarden.nl
Zwerfafvalpakkers www.zwerfafvalpakkers.nl
Praktijk Yneama Binnenhof 13 www.yneama.nl
Chassé Cinema www.chasse.nl
NAC Breda www.nac.nl
Ink To Art Tattoos www.facebook.com
Rugby Club Etten-Leur https://www.rugbyclubettenleur.nl/
Dojo Saiha www.dojosaiha.nl
Chabo bags www.chabobags.com
by LouLou www.byloulou.com
Burkely www.burkely.nl
Dakine www.dakine.com
GiGi Fratelli www.gigi-fratelli.com
Castelijn & Beerens www.castelijnenbeerens.com
OOZOO www.oozoo.com
Stapels Etten-leur https://www.facebook.com/Stapels.Bar.Grill/
Boere Fietsplezier www.boerefietsplezier.nl
Donker en Blond www.donkerenblond.net
MultiVlaai Etten-Leur www.multivlaai.nl
Lunchcafé Zus en Zo www.lunchcafezusenzo.nl
IJssalon Prego www.ijssalonprego.nl
Eetcafé De Goesting www.degoesting.nl
Social Media start www.socialmediastart.nl
PiramideKrachten.nl www.piramidekrachten.nl
Kizomba Sensual www.kizombasensual.com
Ronde Tafel 157 www.facebook.com
Angel Light Heart www.angellightheart.nl
Claudi-Art www.facebook.com